Previo na návštěvě.

Tentokrát k nám zavítali s kamerou pracovníci z Previa - největší hotelový rezervační portál v Česku. Vybírali z pěti hotelů po celé ČR a my byli mezi nimi! Náš hotel v Kutné Hoře, kterému úspěch přináší jedinečný koncept. Hotel totiž žije stavebnicí Lego. Najdete ji všude, na pokojích, na zahradě i v bistru a všude si s ní mohou hosté hrát. A také objevovat stovky modelů v muzeu. Přijměte tedy pozvání na návštěvu i vy a pojďte se s námi podívat, jak se budoval a provozuje hotel postavený na konceptu.

Více...

Rekonstrukce

Vážení zákazníci, od 16.3.2O23 bude přístup na zahradu a dětské hřiště z důvodu rekonstrukce omezený. Těšit se můžete na nové atrakce a vyžití nejen pro návštěvníky muzea ale i hotelové hosty.

Více...

Wifi v ceně ubytování

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi.

Více...

Zajímavosti ze světa LEGO® aneb "Víte, že...?"

Soukromá sbírka Miloše Křečka čítá aktuálně neuvěřitelných 9.000 kusů LEGO® modelů a je tak největší soukromou LEGO® sbírkou na světě, počet modelů každým dnem roste! Sbírka je rozdělena do pěti poboček po celé ČR - Praha, Kutná Hora, Poděbrady, Špindlerův Mlýn a Jeseník. V Kutné Hoře na Vás čeká i Hotel MUSEUM OF BRICKS!

Více...

Útulné pokoje

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani, těšíme se na vás!

Více...

Spokojení hosté

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Více...

Nové webové stránky

Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace. 

Více...
Speciální nabídka
© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena