Kutná Hora

Chcete se zdržet déle ve světě kostiček LEGO®? Ubytujte se v našem hotelu, kde si Vaše děti dosyta užijí kostiček. Mají je k dispozici po celém hotelu a velké hotelové zahradě plné dětských atrakcí. Kutná Hora a její okolí nabízí mnoho možností na trávení volných chvil, zejména uchvátí památky vedené na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. A až budete nasyceni zajímavou historií města, oddechnout si můžete s přáteli na naší slunné zahradě. Pro aktivní máme ping pong, fotbal či jiný sport a večer si upečte buřty.

V hotelu si můžete vybrat ze 13 pokojů. Každý má svou vlastní koupelnu, televizi a zdarma přístup k wifi. K dispozici je kuchyňka s lednicí a mrazákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a dalším vybavením. Každé ráno pro Vás připravujeme bohatou snídani.

Narozeninové pokoje a firemní teambuildingy


V případě zájmu, jsme schopni pro Vás připravit tématicky vyzdobený narozeninový pokoj či přes týden poskytnout celý hotel pro firemní teambuilding, školení, apod.. Pro konkrétní nabídku nás zastihnete na telefonním čísle +420 778 971 714 či emailu kutnahora@muzeumlega.cz.